Bilecik Havadis

2021-2022 Yılı İzleme ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı

İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ NECMETTİN YOLDAŞ TAKIM RUHUNUN ÖNEMİNE DEĞİNDİ

2021-2022 Yılı İzleme ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı
125 views
12 Ocak 2022 - 10:10

Tarım ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş başkanlığında 2021-2022 Yılı İzleme ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıda İl Müdürü Yoldaş, “Müdürlüğümüz olarak en alt birimden en üst birime kadar bir bütünüz” ifadeleriyle takım ruhunun önemine değindi.

Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya il müdür yardımcıları ve şube müdürleri katılım sağladım. Toplantıda il müdürlünce yapılan çalışmalar değerlendirilerek, 2021 yılında yürütülen ve 2022 yılında kentte uygulamaya koyulacak projeler ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Toplantı hakkında bir değerlendirmede bulunan İl Müdürü Yoldaş, “Müdürlüğümüz olarak en alt birimden en üst birime kadar bir bütünüz. Bilecikli üreticilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarımızı takım ruhu ile yapmak zorundayız” ifadelerine yer vererek 2022 yılı projelerin titizlikle takip edilmesini, planlanan projelerin hayata geçirilmesi için hemen çalışmalara başlanması talimatını verdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.