Bilecik Havadis

Başkan Tekin: “Vergi ödemelerinde son gün 30 Kasım”

BAŞKAN TEKİN, “VERGİ ÖDEMELERİNDE SON GÜN 30 KASIM”

Başkan Tekin: “Vergi ödemelerinde son gün 30 Kasım”
264 views
13 Kasım 2020 - 11:20

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi ve ilan reklam vergisinin 2’nci taksitlerinin son ödeme gününün 30 Kasım Pazartesi olduğunu hatırlatarak ilçedeki mükelleflere çağrıda bulundu.

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, 2020 yılı emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin ikinci taksit ödemelerine ilişkin bir açıklamada bulundu. Vatandaşların son günde yoğunluk oluşturmaması için vergilerini ödemeleri tavsiyesinde bulunan Başkanı Tekin, “Pazaryeri Belediyemizin önemli gelir kaynaklarından olan; emlak vergisi, çevre temizlik vergisi ve ilan reklam vergisi 2. taksitlerinin ödeme süresinin 30 Kasım Pazartesi günü sona erecektir. Belediyemizin hizmetlerinin aksamadan yerine getirilmesi, ödeme mükellefiyetleri olan vatandaşların yükümlülüklerini zamanında tam ve eksiksiz yerine getirmeleriyle mümkün olacaktır. Mükelleflerimizin Korona virüs (Covıd-19) sebebiyle alınan önlemler kapsamında belediyemiz veznelerimizde sosyal mesafe kurallarına uyarak ödeme yapabilirler. İsteyen mükelleflerimiz ise Pazaryeri Belediyemizin web sitesinden E-Belediye uygulaması ile 7/24 online ödeme de yapabilirler” ifadesini kullandı.

Ödemelerini zamanında yapan mükelleflere teşekkür

Ödemelerini zamanında yapan mükelleflere teşekkür eden Başkan Tekin, “Vergi ödemelerinde her zaman gerekli hassasiyeti gösterip zamanında ödeme mükellefiyetlerini yerine getiren vatandaşlarımızın Pazaryeri Belediyemizin kamu hizmetlerini kesintisiz yerine getirmesine büyük destek sağlamaktadır. Belediyemizin hizmetlerinin sürekliliği ve devamlılığının, ilçe halkının yükümlülüklerini zamanında, tam ve eksiksiz yerine getirmesiyle mümkün olacaktır. İlçe halkımıza ve mükelleflerimize konuya gösterdikleri alaka için teşekkür ediyorum” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.