Bilecik Havadis

Bilecikli miniklerden İdlib’e destek

BİLECİK’TE KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİ KUMBARALARINDA BİRİKTİRDİKLERİ HARÇLIKLARINI, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NIN İDLİB’DE SAVAŞ MAĞDURU AİLELER İÇİN BAŞLATTIĞI “BİR İYİLİK SICAK BİR YUVA” KAMPANYASINA BAĞIŞLADI.

Bilecikli miniklerden İdlib’e destek
179 views
12 Mart 2021 - 13:01

Bilecik’te Kur’an kursu öğrencileri, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını Türkiye Diyanet Vakfı’nın İdlib’de savaş mağduru aileler için başlattığı “Bir İyilik Sıcak Bir Yuva” kampanyasına bağışladı.

Türkiye Diyanet Vakfının, “Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva” sloganıyla savaş bölgesinde sığınmacılar için inşa ettiği İyilik Konutları’na, Bilecik Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş Kur’an kursu öğrencilerinden de destek geldi.

Hacı Menekşe Sözer 4-6 yaş grubu Kuran kursu öğrencileri, Kuran kursu öğreticileri Ebru Başpınar ve Aysun Korkmaz ile birlikte Bilecik İl Müftülüğüne gelerek, kampanyada kullanılmak üzere kumbaralarını İl Müftüsü Ali Erhun’a teslim ettiler.

Diğer yandan, çrnek davranışlarından dolayı öğrenci ve Kur’an kursu öğreticilerine teşekkür eden İl Müftüsü Erhun, miniklere çeşitli hediyeler takdim etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.