Bilecik Havadis

Bilecik’te 2 gündür toplanmayan çöpler bugün toplanacak

BİLECİK’TE 2 GÜNDÜR TOPLANMAYAN ÇÖPLER BUGÜN TOPLANACAK

Bilecik’te 2 gündür toplanmayan çöpler bugün toplanacak
19 views
19 Haziran 2021 - 13:40

Bilecik Belediyeler Birliği Başkanı Mustafa Yaman, Bilecik kent merkezinde 2 gündür toplanmayan çöplerle ilgili bir açıklama yaparak, “Bilecik’te merkez sınırlarında çöp toplama hizmetlerinde bir kaç gündür yaşanan sorunlar ve halkımızın mağduriyeti Bilecik Belediyeler Birliği olarak bizleri derinden üzmüştür” dedi.

Yaman, yaptığı açıklamada, “Kurumumuz yürütülen çöp toplama hizmetlerinde idare olarak müteselsilen sorumlu olup fatura muhataptı direkt olarak yüklenici şirketimiz ve Bilecik Belediyesidir. Şirketimizle üyemiz Bilecik Belediyesi arasında yaşanan sorunların çözümlenememesi üzerine halkımızın mağduriyeti göz önünde bulundurularak, Bilecik Belediyeler Birliği, ilimizin önde gelen büyükleri ve yüklenici şirket sahibinin hassasiyetiyle halkımıza hizmetin azami önemli olduğu düşünülerek çöp toplama hizmetine bugün 13:00 itibariyle devam edilmesi kararı alınmıştır. Yüklenici şirket ve Bilecik Belediyesi tarafından soruna kaynak oluşturan borç miktarı hukuksal boyutta devam edecek ve hizmetin devam etmesinden oluşan borç Bilecik Belediyemize fatura edilecektir” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.