Bilecik Havadis

BŞEÜ öğretim görevlisi Ercan Güler’e Kıbrıs’tan büyük onur

BŞEÜ ÖĞRENİN GÖREVLİSİ ERCAN GÜLER’E KIBRIS’TAN BÜYÜK ONUR

BŞEÜ öğretim görevlisi Ercan Güler’e Kıbrıs’tan büyük onur
161 views
30 Ocak 2021 - 15:10

Öğrenin Görevlisi Ercan Güler’in “Alaşya’dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine” isimli görsel çalışması “Kıbrıs Türk Milli Tarih Müzesi” koleksiyonlarına alınmaya değer görüldü.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi (BŞEÜ) Söğüt Meslek Yüksekokulundan Öğretim Görevlisi Ercan Güler’in 2 grafik çalışması, “Alaşya’dan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine” isimli görsel sanatlar yarışmasında sergilenmeye ve “Kıbrıs Modern Sanat Müzesi” ile “Kıbrıs Türk Milli Tarih Müzesi” koleksiyonlarına alınmaya değer görüldü. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü tarafından düzenlenen yarışma geleceğin sanatçı/akademisyenlerinin tanınırlığına katkı sağlamak, iki ülke arasındaki geçmişin ne kadar köklü olduğunu göstermek, iki ülke arasındaki bağları daha da güçlendirmek, konu ile ilgili farkındalık oluşturarak geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla gerçekleştirildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.