Bilecik Havadis

DÖGEP kasım ayı etkinliğine Bilecik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ev sahipliği yaptı

DÖGEP KASIM AYI ETKİNLİĞİNE BİLECİK KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ EV SAHİPLİĞİ YAPTI

DÖGEP kasım ayı etkinliğine Bilecik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ev sahipliği yaptı
200 views
17 Aralık 2020 - 11:31

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Eylem Planı’nın (DÖGEP) kasım ayı etkinliğine Bilecik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ev sahipliği yaptı.

Bilecik İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cuma İvrendi başkanlığında Bilecik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde DÖGEP kasım ayı etkinliğine kapsamında Milli Eğitime bağlı web sitelerinin incelenmesi amacıyla Yönetici Gelişim Eylem Planı (YÖGEP), Öğretmen Gelişimi Programı (ÖGEP) ve DKAP, Öğretmen Gelişimi Programı (DÖKEP) toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya İmam Hatip Okulları yöneticileri katılırken, okul yönetiminde bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkili ve verimli kullanımı e-okul, MEBBİS, EBA uygulamaları, dogm.meb.gov.tr, religiouseducation.meb.gov.tr, dinogretimi.meb.gov.tr, dkab.meb.gov.tr, dinogretimiokullar.meb.gov.tr, hafiz.meb.gov.tr, dogm.eba.gov.tr gibi ve web sitelerinin incelenmesi ele alındı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.