Bilecik Havadis

Osmaneli’nde hedef dünyada önemli bir turizm kenti olmak

OSMANELİ’NDE HEDEF DÜNYA DA ÖNEMLİ BİR TURİZM KENTİ OLMAK

Osmaneli’nde hedef dünyada önemli bir turizm kenti olmak
56 views
20 Nisan 2021 - 11:48

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, ilçelerinin Bilecik’te turizm ve kültür kenti olduğunu söyleyerek, “Osmaneli sadece ilimizde, bölgemizde değil Türkiye ve sonrası dünyada önemli bir turizm kenti olacak” dedi.

Başkan Şahin, ilçelerinde devam eden projeleri yerinde inceledi. Modern Sera Projesi 6 bin 5 yüz metrekarelik kapalı alanı olacak seranın çiftçilerin büyük maliyet avantajı sağlayacağını söyledi. Kadın Girişimciler Kooperatifi, BŞEÜ, Bilecik Valiliği, Tarım İl Müdürlüğü, gibi kurumla birlikte bir kalkınma ajansı destekleriyle ilçelerinde sayısız projenin devam ettiğini anlatan Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, sözlerine şöyle devam etti:

“1308 Osmaneli Belediye Spor Tesisleri, Osmangazi Parkı, otel ve kadınlar için yüzme havuzu, iş hanı ve park projesi, yeni küçük sanayi projesi, kreş projesi ve yatırımları belediye yöneticileri ile birlikte inceledik. Ardından Osmaneli evleri projesinin planlandığı alanlarda incelemelerde bulunduk. Bir çok kurumla birlikte özellikle gençleri, çocukları bağımlılık ağından kurtarmak için yapılan proje kapsamında çalışmalar değerlendirildi. Eski cezaevinin Osmaneli Belediyesi tarafından eğitim merkezi ve atölyelerle meslek edindirme merkezi haline getirmek için yapılan proje yerinde incelendi. Osmaneli Belediyesi Covid-19 salgınında gecesini gündüzüne katan, idari izin kullanmadan Osmaneli halkına 24 saat hizmet veren, sürekli fazla mesai yaparak öncelikle halkın sağlığı diyerek kendi sağlığını tehlikeye atan karakterli çalışkan, nitelikli yöneticiler ve çalışanlarına sahip örnek belediye ve örnek kurumdur.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.