Bilecik Havadis

S plaka servis taşımacılığı ihalesi gerçekleştirildi

S PLAKA SERVİS TAŞIMACILIĞI İHALESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

S plaka servis taşımacılığı ihalesi gerçekleştirildi
209 views
31 Ağustos 2020 - 19:42

Bilecik Belediyesi, mücavir alan sınırları içinde servis taşımacılığı faaliyetinde kullanılacak 200 adet özel servis taşıma aracının ihalesini yaptı.

Salgınla mücadele kapsamında belirlenen kurallar çerçevesinde gerçekleştirilen ihale sonucunda (S) Serisi Plaka Kullanılmak Suretiyle Şehir İçi Servis Taşımacılığı Yapma Hakkı ihale sıra numarasına göre her bir servis aracı için ayrı ayrı olmak üzere 10 yıllığına kiraya verildi.

Belediye Başkanı Semih Şahin, başkan yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve encümen üyeleri, 138 aracın ihalesini yaparak, yeni sahiplerine hayırlı kazançlar temennisini iletti.

27 bin 50 TL + KDV muhammen bedel ile gerçekleştirilen ihalede 138 araç için istekli çıkarak vatandaşlara hizmet vermeye devam edecek. Belediye Başkanı Semih Şahin, ihale sonrasında yaptığı açıklamada, bütün dolmuş esnafına çalışmalarında kolaylıklar diledi.

İhale sonrasında Kültür ve Kongre Merkezi, Bilecik Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından dezenfekte edildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.