Bilecik Havadis

Saksılarda özenle büyüttükleri çiçekleri sağlık çalışanlarına verdiler

ATATÜRK ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNİN TOHUMDAN FİDANA KADAR BÜYÜK BİR ÖZVERİ İLE KENDİ TASARLADIKLARI VE GERİ KAZANIM YÖNTEMİYLE OLUŞTURDUKLARI SAKSILARDA BÜYÜTTÜKLERİ ÇİÇEKLERİ SAĞLIK ÇALIŞANLARINA SERTİFİKALI OLARAK TESLİM ETTİLER

Saksılarda özenle büyüttükleri çiçekleri sağlık çalışanlarına verdiler
24 views
09 Haziran 2021 - 14:20

Bilecik’in Osmaneli ilçesindeki Atatürk Ortaokul öğrencileri, tohumdan fidana kadar büyük bir özveri ile kendi tasarladıkları ve geri kazanım yöntemiyle oluşturdukları saksılarda büyüttükleri çiçekleri sağlık çalışanlarına sertifikalı olarak teslim ettiler.

Öğrenciler, “Sağlıkçılara Nefes Ver” eTwinning projesi kapsamında büyüttükleri çiçekleri sağlık çalışanlarına vermek için Mustafa Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesine gittiler. Proje Koordinatörü öğretmen Ayşe Özdamar’ın proje hakkında bilgi vermesiyle başlayan programda konuşan İlçe Kaymakamı Yüksel Ünal, “7 farklı illerden 10 okulun yer aldığı projenin amacı, öğrencilere doğa sevgisini kazandırmak ve öğrencilerde geri kazanım bilinci oluşturmaktır. Covid-19 salgını sürecinde can siperane olarak yoğun bir şekilde canla başla çalışan sağlık çalışanlarına teşekkürlerimizi sunmaktır” dedi. Bu projede emeği geçen Milli Eğitim Müdürü Erhan Döş’e tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.” dedi.

Konuşmanın ardından program, Mustafa Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarına öğrencilerin takdim etmesiyle sona erdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.