Bilecik Havadis

Toplu iş sözleşmesi imzalandı

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BELEDİYE VE GÖLPARK İŞTİRAK ŞİRKETİ İLE BELEDİYE-İŞ SENDİKASI ARASINDA TEK OTURUMDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Toplu iş sözleşmesi imzalandı
126 views
29 Aralık 2020 - 14:30

Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde belediye ve Gölpark iştirak şirketi ile Belediye-İş Sendikası arasında tek oturumda toplu iş sözleşmesi yapılarak, imzaları atıldı.

Başkan Hayri Suer, imza töreni sonrası yaptığı açıklamada, çalışanların hak emek ve menfaatlerinin her şeyin üstünde ve kutsal olduğunu’ vurgulayarak, “Belediye personelimizin maaş ve sosyal haklarında ciddi artışlar olacak. Ben, sen yok, biz varız. Hepimiz Gölpazarı için var gücümüzle çalışmakla mükellefiz. Atılan imzalarda 2 yıllık kümülatif olarak toplamda yüzde 40’ın üzerinde bir artış olacağını, bununda ciddi bir ekonomik kazanım olacak. Yapılan bu toplu sözleşme ve önümüzdeki yeni yıl Belediye çalışanlarımız için hayırlara vesile olsun” dedi.

İmza törenine Gölpazarı Belediye Başkanı Sayın Hayri Suer, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Gergin, Gölpark Şirket Müdürü Sayın Dündar Şahin, sendika temsilcisi Rıza Demir ve Belediye-İş Sendikası Eskişehir Şube Müdürü Ahmet Moripek’in yanı sıra sendikalılar da katıldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.