Bilecik Havadis

BŞEÜ bahar dönemi lisansüstü öğrenci alım ilanı yayımlandı

BŞEÜ BAHAR DÖNEMİ LİSANSÜSTÜ ÖĞRENCİ ALIM İLANI YAYIMLANDI

BŞEÜ bahar dönemi lisansüstü öğrenci alım ilanı yayımlandı
166 views
15 Ocak 2021 - 14:30

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, 2020-2021 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı için lisansüstü programlarına öğrenci kabul etmeye başladı.

14-28 Ocak 2021 tarihleri arasında alınacak başvuruların ardından mülakat ve sınavlar 29 Ocak – 3 Şubat 2021 tarihlerinde gerçekleşecek. Konu hakkında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, “enerji yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği, sağlık yönetimi, para-banka ve dış ticaret bölümlerinde tezsiz yüksek lisans, bilgisayar mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, kimya, moleküler biyoloji ve genetik, protohistorya ve ön asya arkeolojisi, iktisat, üretim yönetimi ve pazarlama, muhasebe ve finansman, yönetim ve organizasyon , maliye ve kamu yönetimi bölümlerinde tezli yüksek lisans, biyoteknoloji, enerji sistemleri mühendisliği, inşaat mühendisliği, makine mühendisliği, kimya mühendisliği, matematik, metalürji ve malzeme mühendisliği, tarla bitkileri bölümlerinde tezli yüksek lisans ve doktora, elektronik ve bilgisayar mühendisliği bölümünde doktora, İşletme bölümünde ise tezsiz yüksek lisans tezli yüksek lisans ve doktora programlarına öğrenci kabul edilecek” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.