Bilecik Havadis

İlçe merkezinde faaliyet gösteren besihaneleri ilçe dışına çıkarılıyor

İLÇE MERKEZİNDE FAALİYET GÖSTEREN BESİHANELERİ İLÇE DIŞINA ÇIKARILIYOR

İlçe merkezinde faaliyet gösteren besihaneleri ilçe dışına çıkarılıyor
210 views
18 Şubat 2022 - 11:10

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, ilçe merkezinde faaliyet gösteren besihaneleri ilçe dışına çıkardıklarını söyleyerek, “Balcikhisar yolu üzerinde yapmakta olduğumuz hayvancılık alanından besicilere yer tahsisi yapıyoruz” dedi.

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Şahin, ilçe içinde bazı vatandaşların baktıkları ve şikayetlere konu olan besicilik faaliyetlerinin sağlık açısından sorun olduğunu küçükbaş ve büyükbaş hayvanların şehrin dışına çıkarılması mayıs ayında tamamlanacağı belirtti. Şahin, “Balcikhisar yolu üzerinde yapmakta olduğumuz hayvancılık alanından besicilere yer tahsisi yapıyoruz. Bu konuda müracaatların belediyemiz sağlık ve çevre müdürlüğümüze yapılması gerekiyor. Bu süre içerisinde küçükbaş ve büyükbaş hayvanlarını ilçe içinden çıkarmak istemeyenlere cezai müeyyide uygulanacak ve kurallara uymaları kesin olarak Belediyemiz Zabıta Müdürlüğünce sağlanacaktır” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.