Bilecik Havadis

Kaymakam Ünal, “Hayvan yetiştiriciliği daha bilinçli olarak yapılmalıdır”

OSMANELİ İLÇE KAYMAKAMI YÜKSEL ÜNAL, ZİRAAT ODALARININ TÜRKİYE’NİN EN KÖKLÜ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDAN OLDUĞUNU SÖYLEYEREK, ” ÇİFTÇİLERİMİZİN BİLİNÇLENDİRİLMESİ, SORUNLARIN İLGİLİ YERLERE BİLDİRİLMESİ VE ÇÖZÜM ÜRETMESİ YANINDA ÜRETİM ARTIŞINI SAĞLAMAK İÇİN ÇİFTÇİLERİN YANINDA YER ALAN, YARDIMCI OLAN KURULUŞTUR” DEDİ.

Kaymakam Ünal, “Hayvan yetiştiriciliği daha bilinçli olarak yapılmalıdır”
139 views
03 Mart 2021 - 14:40

Osmaneli İlçe Kaymakamı Yüksel Ünal, Ziraat Odalarının Türkiye’nin en köklü sivil toplum kuruluşlarından olduğunu söyleyerek, “Çiftçilerimizin bilinçlendirilmesi, sorunların ilgili yerlere bildirilmesi ve çözüm üretmesi yanında üretim artışını sağlamak için çiftçilerin yanında yer alan, yardımcı olan kuruluştur” dedi.

Bilecik’in Osmaneli İlçe Kaymakamı Yüksel Ünal, Osmaneli Ziraat Odası Başkanı Orhan Uğur’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Uğur’dan ilçedeki tarım ve hayvancılık faaliyeti hakkında görüş alışverişinde bulunan Kaymakam Ünal, “İnsan yaşamının sürdürebilmesi için olmazsa olmazların başında tarım sektörü geliyor. Ziraat odaları ülkemizde en köklü sivil toplum kuruluşlarından biridir. Çiftçilerimizin bilinçlendirilmesi, sorunların ilgili yerlere bildirilmesi ve çözüm üretmesi yanında üretim artışını sağlamak için çiftçilerin yanında yer alan, yardımcı olan kuruluştur. İlçemizde tarım ve hayvancılığın geliştirilmesi için eğitimler yıl içerisinde daha çok düzenlenmeli çiftçilerimiz, büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiricilerimiz bu işleri daha bilinçli olarak yapmalılar” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.