Bilecik Havadis

YÖGEP toplantısı telekonferans yöntemiyle gerçekleştirildi

YÖGEP TOPLANTISI TELEKONFERANS YÖNTEMİYLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

YÖGEP toplantısı telekonferans yöntemiyle gerçekleştirildi
131 views
12 Şubat 2022 - 11:10

Bilecik Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Aralık ve Ocak ayı toplantısı telekonferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün, Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamındaki Aralık-Ocak dönemi çalışması, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tahsin Yazır’ın başkanlığında, din öğretiminden sorumlu ilçe şube müdürleri ile İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu İdarecilerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda öncelikle 2021-2022 eğitim öğretim yılının 1’inci dönem değerlendirmesi ve 2’inci döneme ilişkin hazırlıklar görüşüldü. Ardından imam hatip okullarında görev yapan idareciler tarafından kurumlarındaki eğitime dair iyi örnekler paylaşıldı. Ayrıca eğitim ortamlarının fiziki alt yapısının iyileştirilmesi, zenginleştirilmesi ve etkin bir şekilde kullanılmasına yönelik yapılan çalışmalar dile getirildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.