Bilecik Havadis

Sucuk yarışına Bilecik de katıldı

BİLECİK OSMANELİ BELEDİYE BAŞKANI MÜNÜR ŞAHİN, OSMANELİ’NİN GASTRONOMİ TURİZMİNDE ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP OLDUĞUNU İFADE EDEREK, “OSMANELİ SUCUKLARI TERCİH EDİLEN BİR MARKA KONUMUNA GELDİ” DEDİ.

Sucuk yarışına Bilecik de katıldı
195 views
22 Şubat 2022 - 12:10

Bilecik Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli’nin gastronomi turizminde önemli bir yere sahip olduğunu ifade ederek, “Osmaneli sucukları tercih edilen bir marka konumuna geldi” dedi.

Osmaneli’nde yetiştirilen ve belediye mezbahasında kesimini yapıp işlenen et ürünleri ilçenin markası olma yolunda ilerliyor. Yöresel ürün çeşitliliğini her gecen gün arttırarak istihdama ve üretime katkı sağladıklarını ifade eden Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, “Doğal et ürünlerimizin yanında kendi üretimimiz olan Osmaneli sucukları tercih edilen bir marka konumuna geldi. Çok yakında Osmaneli’nde marketlerde de yer almaya başlayacak. Sucuk üretimimizi daha da geliştireceğiz. Osmaneli gastronomi turizminde önemli bir değer taşıyor. Osmaneli Belediyesi örnek projeleri ile başarılı olmaya ve taraflı, tarafsız her kesimin takdirini kazanmaya devam ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.